Kontakty

Nebojte se napsat 🙂
Kontaktní formulář

Co můžete očekávat po odeslání formuláře?

Žijeme v době, kdy nás technologie obklopují na každém kroku a občas si dělají co samy uznají za vhodné. Pojďme se tedy spolu podívat na kroky, které by se měly v ideálním případě odehrát poté, co odešlete formulář s Vašim dotazem.

Po odeslání kontaktního formuláře byste měli na zadaný email dostat potvrzení o odeslání zprávy. To je první známka toho, že Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Pokud se tak nestalo během několika minut, zkontrolujte prosím emailovou adresu, kterou jste použili při odesílání a pošlete prosím zprávu znovu.

Zpravidla během jedno dne se Vám ozvu zpátky s potvrzením Vašeho zájmu a návrhem na nezávaznou osobní schůzku. Proč právě osobní schůzka, když Vás v prvním kroku zajímá jen cena? Důvodů je hned několik.

Prvním je Vaše pohodlí, je mnohem snazší okamžitě reagovat na Vaše dotazy při osobní schůzce, než si vyměňovat zprávy tam a zpátky. Druhým důvodem je obsah mé nabídky jako takový, kdy součástí mé práce svatebního fotografa není jen dodávka fotek. Třetím důvodem jsou svatební alba, která reprezentují hmatatelné výstupy klientských svateb v některých z mých nabídek. A konečně čtvrtým důvodem, proč preferuji nezávazné osobní setkání, je skutečnost, že jako fotograf budu vstupovat do Vašeho privátního prostoru doma a budu s Vámi trávit celý den. Jsem si jistý, že v tento významný dne je pro Vás důležité mít kolem sebe člověka, na kterého se můžete spolehnout a o kterém víte, že není magor :-D.

Osobní schůzka je skutečně nezávazná, nemusíte mít tedy obavy, že tímto setkáním se k něčemu zavazujete. Čeho se rozhodně nedočkáte je jakákoliv manipulace směrem k využití mých služeb. Jedinou investicí bude trocha Vašeho času. V rámci této schůzky projdeme Vaši představu o průběhu svatby, svatebních snímcích i formě výstupu. Budeme mít prostor probrat Vaše dotazy nejen na focení samotné, ale také na optimální průběh svatebního dne. Jako svatební fotograf jsem absolvoval desítky svateb, s radostí Vám pomůžu najít optimální harmonogram pro Vaši konkrétní svatbu. A pochopitelně se také dozvíte, co všechno je součástí mé nabídky a kolik Vás bude stát moje služba svatebního fotografa :-).

Pokud Vás moje nabídka zaujme a budete chtít využít mojí služby, projdu s Vámi návrh smlouvy, kterou uzavírám se snoubenci a ve které se dohodneme na všech zásadních aspektech kontraktu (jako je rozsah služby, záruky, dodací lhůty atp.). Návrh smlouvy poté dokončím a zašlu na Váš email k prostudování a odsouhlasení. V průběhu naší schůzky tedy nedojde k podpisu smlouvy, všechno budete mít možnost si v klidu projít. Teprve až po revizi a odsouhlasení smlouvy dojde k podpisu smlouvy a rezervaci termínu. V tomto okamžiku se můžete plně soustředit na přípravy Vašeho velkého dne.

Zhruba měsíc před dnem Vaší svatby se Vám ozvu abychom doladili případné změny a detaily, které jsem neprobrali v průběhu schvalování smlouvy. A pak už nás čeká jen krásný den Vaší svatby!

Těším se na setkání s Vámi!

Neváhejte mi napsat Vaši představu, jsem si jistý, že najdeme společnou řeč.