Cenová nabídka

Když přijde na pragmatické věci

Jednou z mnoha věcí, kterou řešíte v průběhu příprav Vašeho svatebního dne, jsou náklady. Zajistit všechny ty krásné maličkosti, vytvářející útulnou atmosféru, příjemné místo, báječné jídlo pro Vaše hosty nebo skvělou kapelu pro večerní zábavu, stojí spoustu peněz. A stejně jako každá svatba je jiná, i cena mých služeb se odvíjí od Vašich konkrétních představ a místa svatby.

Neváhejte mě kontaktovat s Vaší vizí, velmi rád se s Vámi potkám na osobní schůzce a probereme Vaši představu. Jsem přesvědčený, že najdeme společnou řeč.

Kontaktní formulář

Co můžete očekávat po odeslání formuláře?

Žijeme v době, kdy nás technologie obklopují na každém kroku a občas si dělají co samy uznají za vhodné. Pojďme se tedy spolu podívat na kroky, které by se měly v ideálním případě odehrát poté, co odešlete formulář s Vašim dotazem.

Po odeslání kontaktního formuláře byste měli na zadaný email dostat potvrzení o odeslání zprávy. To je první známka toho, že Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Pokud se tak nestalo během několika minut, zkontrolujte prosím emailovou adresu, kterou jste použili při odesílání a pošlete prosím zprávu znovu.

Zpravidla během jedno dne se Vám ozvu zpátky s potvrzením Vašeho zájmu a návrhem na nezávaznou osobní schůzku. Proč právě osobní schůzka, když Vás v prvním kroku zajímá jen cena? Důvodů je hned několik.

Prvním je Vaše pohodlí, je mnohem snazší okamžitě reagovat na Vaše dotazy při osobní schůzce, než si vyměňovat zprávy tam a zpátky. Druhým důvodem je obsah mé nabídky jako takový, kdy součástí mé práce svatebního fotografa není jen dodávka fotek. Třetím důvodem jsou svatební alba, která reprezentují hmatatelné výstupy klientských svateb v některých z mých nabídek. A konečně čtvrtým důvodem, proč preferuji nezávazné osobní setkání, je skutečnost, že jako fotograf budu vstupovat do Vašeho privátního prostoru doma a budu s Vámi trávit celý den. Jsem si jistý, že v tento významný dne je pro Vás důležité mít kolem sebe člověka, na kterého se můžete spolehnout a o kterém víte, že není magor :-D.

Osobní schůzka je skutečně nezávazná, nemusíte mít tedy obavy, že tímto setkáním se k něčemu zavazujete. Čeho se rozhodně nedočkáte je jakákoliv manipulace směrem k využití mých služeb. Jedinou investicí bude trocha Vašeho času. V rámci této schůzky projdeme Vaši představu o průběhu svatby, svatebních snímcích i formě výstupu. Budeme mít prostor probrat Vaše dotazy nejen na focení samotné, ale také na optimální průběh svatebního dne. Jako svatební fotograf jsem absolvoval desítky svateb, s radostí Vám pomůžu najít optimální harmonogram pro Vaši konkrétní svatbu. A pochopitelně se také dozvíte, co všechno je součástí mé nabídky a kolik Vás bude stát moje služba svatebního fotografa :-).

Pokud Vás moje nabídka zaujme a budete chtít využít mojí služby, projdu s Vámi návrh smlouvy, kterou uzavírám se snoubenci a ve které se dohodneme na všech zásadních aspektech kontraktu (jako je rozsah služby, záruky, dodací lhůty atp.). Návrh smlouvy poté dokončím a zašlu na Váš email k prostudování a odsouhlasení. V průběhu naší schůzky tedy nedojde k podpisu smlouvy, všechno budete mít možnost si v klidu projít. Teprve až po revizi a odsouhlasení smlouvy dojde k podpisu smlouvy a rezervaci termínu. V tomto okamžiku se můžete plně soustředit na přípravy Vašeho velkého dne.

Zhruba měsíc před dnem Vaší svatby se Vám ozvu abychom doladili případné změny a detaily, které jsem neprobrali v průběhu schvalování smlouvy. A pak už nás čeká jen krásný den Vaší svatby!

Těším se na setkání s Vámi!